Armands Zvirbulis

Armands Zvirbulis ir pieredzes bagāts režisors. Sevi veiksmīgi pieteicis spēlkino jomā ar filmu „Izpostītā ligzda” (koprežija ar Uldi Pūcīti), saņemot Nacionālo kino balvu „Lielais Kristaps 1998” par labāko spēlfilmu. Bagātu pieredzi Armands Zvirbulis guvis, strādājot kā otrais režisors pie filmām ”Negribu, negribu, negribu” un „Rīgas sargi”. 

Pēc neatkarības atjaunošanas Armands Zvirbulis viens no pirmajiem attīstījis daudzsēriju filmu konceptu ar TV seriālu „Rīgas gambīts”, vairākus gadus ar augstiem reitingiem lepojies seriāls ”Saldais pārītis”, plaši pazīstami arī citi Armanda Zvirbuļa režijas darbi, to skaitā Nacionālās radio un televīzijas padomes apbalvotais muzikālais TV koncertiestudējums „I.Ziedonis, V.Šimkuss. Sasaukšanās”. Viņš bija arī ilggadējs televīzijas tiešā ētera raidījuma „Kas notiek Latvijā?” režisors. 

Spēlfilma MAZIE LAUPĪTĀJI ir Armanda Zvirbuļa lielā ekrāna debija. Tā kļuvusi par vienu no visu laiku veiksmīgākajām Latvijas filmām startptautiskā apritē. Filma piedalījusies 60 filmu festivālos visā pasaulē un ieguvusi 20 dažādas balvas, diplomus un nominācijas, to skaitā – pašmāju Lielo Kristapu par labāko spēlfilmas režiju.

Armands Zvirbulis ir spēlfilmu VIENTUĻĀ SALA un DŽIMLAI RŪDI RALLALLĀ! montāžas režisors un topošās ģimenes spēlfilmas ZIEMASSVĒTKU EGLES NOSLĒPUMS režisors.