Seniori noliek ieročus kinoteātrī „Splendid Palace”

Nacionālās pilnmetrāžas spēlfilmas „Džimlai Rūdi Rallallā!” filmēšana pēc ziemas un pavasara ainu iemūžināšanas ir noslēgusies. Pirmdien, 29.aprīlī pulksten 14.30, filmēšanas grupa pulcējās kinoteātrī „Splendid Palace”, lai atzīmētu kinoteātra telpās nofilmēto pēdējo Džimlai Rūdi Rallallā!” kadru. Pēc tam sekos nākamais posms – spēlfilmas montāža un ieskaņošana, lai jau šogad varētu nodot skatītāju vērtēšanai traģikomēdiju par krīzi Latvijā un pensionāru iesaistīšanos valsts glābšanā.

Pēdējā kadra svinībās kinoteātrī „Splendid Palace” bija klāt gandrīz visi 33 senioru rotas aktieri, arī filmas premjerministrs un citi personāži. Bija ieradušies arī uzņemšanas grupas darbinieki, kuri pielikuši savu roku un prātu, lai varētu uzfilmēt visas epizodes.

SIA „Rīgas nami” vadība senioru rotai bija sagatavojusi arī kādu īpašu pārsteigumu – kinoteātra „Splendid Palace” zelta kartes, kas Ādažu poligonu pilnā ekipējumā izbridušajiem kino un teātra vecmeistariem ļaus turpmāk filmas kinoteātrī apmeklēt bez maksas.